Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Partneři webu

 IPSOS Ipsos Ipsos je od r. 2009 největší agenturou výzkumu trhu  a veřejného mínění v ČR. Je členem ESOMAR a SIMAR. Realizují výzkumy jak pro firmy, tak pro státní a veřejné instituce.
mmr - logo 

Strukturalni-fondy.cz

Server Národního orgánu pro koordinaci Ministerstva pro místní rozvoj ČR slouží pro vyhledání podrobných informací o strukturálních fondech i ostatních finančních zdrojích EU.

 Stálé zastoupení ČR při EU

Stálé zastoupení ČR při EU

Na stránkách provozovaných Ministerstvem zahraničních věcí ČR můžete najít kontakty na české organizace v Bruselu, informace o možnostech práce v institucích EU nebo servis pro novináře a další.
 Europe Direct Europe Direct Informační střediska o EU financovaná Evropskou komisí.
 Eures Eures Server provozovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, kde naleznete konkrétní informace o práci v zemích EU.
 Euactiv Euractiv.cz  Aktuální informace a analýzy o politice EU.
  Hospodářská komora ČR Hospodářská komora České republiky zastupuje českou podnikatelskou veřejnost. Chrání zájmy svých členů, kteří se sdružují prostřednictvím regionální sítě komor a začleněných živnostenských společenstev.
 eDotace logo Portál  eDotace.cz  Průvodce světem finančních podpor.

 

 

Europass Europass je bezplatný soubor online nástrojů a informací, které uživatelům pomáhají s plánováním jejich vzdělávání a profesní dráhy.