Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Eurocentrum Pardubice

Eurocentrum Pardubice je informační místo, kam se občané mohou obracet se svými dotazy týkajícími se Evropské unie. Eurocentrum poskytuje informace o EU pro širokou i odbornou veřejnost, nabízí informační materiály a řadu dalších služeb pro zájemce o hlubší poznání Evropské unie a aspektů členství České republiky v EU. Veškeré služby Eurocentra jsou zdarma.

 

 

Aktuální informace k probíhajícím akcím Eurocentra

 

Láká Vás práce v některé z institucí EU? Chcete vědět, co obnáší výběrové řízení do institucí EU? A jak se nejlépe připravit na EPSO testy? Přijďte na náš seminář do Hradce Králové!

Registrace na tomto odkazu. Více informací zde.

 

MŽP ve spolupráci s regionálními Eurocentry a Institutem cirkulární ekonomiky Vás srdečně zve na seminář k chytrým systémům odpadového hospodářství do Pardubic!

Více informací a registrace zde

 

Eurocentrum Pardubice ve spolupráci s Fondem dalšího vzdělávání a DDM Kamarád, Česká Třebová zvou všechny zájemce na seminář Jak získat stážisty s finanční podporou EU? do Pardubic!

Registrace zde. Více informací k semináři zde.

 

Eurocentrum Pardubice Vám nabízí možnost zapůjčení putovní výstavy Židé v boji a odboji a uskutečnění doprovodného lektorského úvodu ke stejnojmennému projektu přímo ve Vaší škole – to vše bezplatně a po celý školní rok 2016/2017!

 

Více informací naleznete zde. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Kontakty Eurocentra

Eurocentrum Pardubice
náměstí Republiky 2686 (Dům techniky, 2. patro budovy)
532 27, Pardubice

E-mail: eurocentrum.pardubice@euroskop.cz

Telefon: (+420) 466 610 110

Konzultace pro veřejnost dle dohody (s ohledem na časté konání přednášek mimo Eurocentrum doporučujeme domluvit si konzultaci předem)

pondělí   12:30 - 16:00

pátek     08:30 - 12:00

 

Služby Eurocentra Pardubice

Máte zájem o zasílání informací o EU na Váš email?

Pro pravidelné zasílání novinek s evropskou tematikou a akcí pořádaných Eurocentrem Pardubice zašlete svůj e-mail na hylmarova.lucie@vlada.cz.


Autor: Eurocentrum Pardubice