Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Vstřícný zaměstnavatel
Datum 01.10.2013 13:00 - 16:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Liberecký kraj / Liberec / Centrum Babylon, Labyrint Bohemia - IQ park / Pořádá Centrum Kašpar, o. s.
Popis akcePrezentace nominovaných firem a veřejná volba Eurocentrum Liberec v porotě soutěže Vstřícný zaměstnavatel.

Co je Vstřícný zaměstnavatel?

Vstřícný zaměstnavatel je ten, koho zajímá blaho jeho zaměstnanců a navíc o tom podává důkazy. Především je to ale soutěž organizovaná libereckým Centrem Kašpar, o. s., do které můžete zasahovat i Vy. Letos ještě můžete ovlivnit volbu nominovaných firem, ale v příštím ročníku můžete sami nominovat - toho svého "šéfa" nebo třeba i vlastní společnost.

 

Na stránkách Centra Kašpar, o. s. se dočtete více o smyslu soutěže a také kritéria pro naplnění "zaměstnavatelské vstřícnosti".

 

Jak letos volbu ovlivnit? ZDE MŮŽETE HLASOVAT AŽ DO 10. 10. ON-LINE! Vedle přímého hlasování zde naleznete také psané medailonky o jednotlivých firmách. Během září se objeví navíc videomedailonky.

 

1. 10. v IQ Parku v Centru Babylon

proběhne prezentace nominovaných firem a veřejná volba. Bedlivě sledovat dění bude i pětičlenná porota - porotkyní bude i vedoucí EC Liberec. I letos se budou ceny předávat dvě, cena hlavní poroty a cena veřejnosti (spojená s online hlasováním). Obě ceny se pak budou oficiálně předávat na veletrhu Educa. ktetrý proběhne jako vždy v TIP SPORT Aréně od 17. do 19. 10. 2013. 


 

Zdroj: Fotogalerie Centra Kašpar, o. s. (foto je odkazem)