Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Navrhni projekt - soutěž pro studenty SŠ
Datum 01.09.2017 - 31.01.2018
Typ akce Ostatní
Místo akce Plzeňský kraj
Popis akcePrávě startuje už 6. ročník soutěže Navrhni projekt pro studenty všech středních škol. Soutěž pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR) a nabízí tak jedinečnou a zábavnou možnost nahlédnout pod pokličku evropských fondů. Také letos jsou připraveny za projektovou dřinu atraktivní ceny.

Soutěž je jedinečnou možností pro studenty středních škol nahlédnout pod pokličku evropských fondů. Studenti si vyzkouší, jak se píše projektová žádost a co všechno je s ní spojené. Letos můžete posílat soutěžní projekty až do 31. 1. 2018. Podrobné informace k soutěži naleznete na webových stránkách soutěže www.navrhniprojekt.cz.

Soutěž Navrhni projekt úspěšně vtahuje mladé lidi do procesu regionálního rozvoje a seznamuje je s potenciálem fondů EU. Během soutěže se prostřednictvím seminářů seznámí se základy čerpání evropských dotací a dostanou příležitost vytvořit si vlastní projektovou žádost v její zjednodušené podobě. Projekt je otevřen všem studentům a pedagogům středních škol bez ohledu na obor studia či typ školy. Soutěžit se mohou až pětičlenné týmy studentů s jedním učitelem.

 

Celá osnova pro vypracování projektové žádosti je připravena na webových stránkách soutěže. Na projektování soutěžící nezůstanou sami – doporučujeme jim kontaktovat koordinátory krajských Eurocenter, kteří poradí s výběrem operačního programu, vysvětlí odborné termíny a nabídnou pravidelné konzultace. Vedle toho nabízejí také organizaci semináře o soutěži a o fondech EU přímo na školách. Inspirovat se také můžete úspěšnými projekty z předchozích ročníků, které najdete na webových stránkách soutěže.

 

DOPORUČUJEME SI K SOUTĚŽI STÁHNOUT PODROBNOU příručku [PDF, 1.7 MB].