Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Seminář DOTACE EU a AUDITY
Datum 05.12.2017 09:30 - 13:30
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / Evropský dům, Jungmannova 24
Popis akceEurocentrum Praha ve spolupráci s Auditním orgánem Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a AUDITY" věnovaný nejčastějším pochybením u projektů z evropských fondů a jak jim předejít.

Seminář poskytne informace o nejčastějších nedostatcích a oblastech zjištění při auditních kontrolách u projektů spolufinancovaných z evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) se všeobecným zaměřením na všechny operační programy. 

Účastníci se dozvědí praktické příklady z rizikových oblastí přímo od zástupců Ministerstva financí a zároveň budou mít příležitost konzultovat případné nejasnosti při realizaci svého projektu. 

Semináře jsou určeny pro všechny příjemce a potenciální žadatele v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, pracovníkům ve veřejné správě nebo soukromé sféře, zástupcům neziskových organizací a všem dalším zájemcům zabývající se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 5. prosince 2017 (9:30- 13:30)

Místo: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 28. listopadu 2017 na e-mailu: lukas.hertus@mmr.cz.  Kapacita je omezena.