Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Konzultační dny OP Zaměstnanost
Datum 03.05.2018 -
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj / Pardubice / OSSZ, U Stadionu 2729, 530 02 Pardubice
Popis akceRádi byste konzultovali Váš projektový záměr osobně a bez nutnosti cestování? Navštivte konzultační dny Odboru podpory projektů Řídícího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v jednotlivých krajích!

I v tomto pololetí se konají konzultační dny Odboru podpory projektů Řídícího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v jednotlivých krajích.

Konzultace jsou určeny zájemcům o informace k většině témat OPZ. Naším cílem je bezplatně poskytnout těmto zájemcům informace obecně o OPZ, plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat předběžné projektové návrhy či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Naši projektoví manažeři vyjdou zájemcům maximálně vstříc, tudíž budou témata a struktura konzultace přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím. Také konkrétní datum a čas konzultace je možné si domluvit, a to na našich kancelářích v území nebo v rámci pravidelných konzultačních dnů organizovaných centrálním pracovištěm pro kraje, kde kancelář nemáme. Pro více informací můžete kontaktovat přímo daného projektového manažera na tomto odkazu: https://www.esfcr.cz/konzultace-k-projektum-opz.

Konzultační dny pro Pardubický a Královéhradecký kraj v Pardubicích:

1.2.2018

1.3.2018

5.4.2018

3.5.2018

7.6.2018

Kontaktní osoba za MPSV: Ing. Lukáš Krátký, lukas.kratky@mpsv.cz.

Místo konání konzultace: OSSZ, U Stadionu 2729, 530 02 Pardubice.

Podmínky přihlášení:

  • na konkrétní den je nutné se přihlásit emailem přes kontaktní osobu za MPSV v daném kraji
  • uzavírka přihlášek na konkrétní den je 5 pracovních dnů před konáním konzultačního dne.

Více informací na webu: https://www.esfcr.cz/konzultace-k-projektum-opz.