Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Seminář Dotace EU a Veřejné zakázky
Datum 20.06.2018 09:30 - 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Moravskoslezský kraj / Ostrava / Moravskoslezský kraj / VŠB - TU Ostrava, Ekonomická fakulta, Havlíčkovo nábřeží 38a, 702 00 Ostrava, místnost E115
Popis akceEurocentrum Ostrava ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a VEŘEJNÉ ZAKÁZKY", během kterého získáte celistvý přehled o této problematice.

Účastníci semináře se dozví nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, také jak postupovat během zadávacího řízení, i čeho se naopak vyvarovat a ušetřit si starosti při kontrole projektů z fondů Evropské unie.

Seminářem provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 20. června 2018 (9:30- 14:00)

Místo: Vysoká škola Báňská – TU Ostrava, Ekonomická fakulta, místnost E115 (Havlíčkovo nábřeží 38a, 702 00 Ostrava) 

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 13. června 2018 přes formulář ZDE nebo na emailovou adresu magdalena.zakova@mmr.cz  Kapacita je omezena.

Pozvánka: ZDE (PDF)

Program: ZDE (PDF)