Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Evropa v záběru
Datum 01.07.2018 - 30.09.2018
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihomoravský kraj
Popis akceProstřednictvím fotografie či videa zachyťte některý ze střípků evropského kulturního dědictví. Může jít o památku, umělecký předmět, zajímavý zvyk či tradici, na něž jste při svých cestách narazili.

Soutěžní kategorie:
Soutěžit se bude o hodnotné ceny ve dvou kategoriích:
1) fotografie, 2) video 

Soutěžíte-li v kategorii fotografie, soustřeďte se na detail a připojte k němu jednu až tři indicie, které nám pomohou zachycený objekt či událost identifikovat.
Soutěžíte-li v kategorii video, je třeba se vejít do časového intervalu 15 sekund - 1 minuta. 

Fotografie i videa prosím doplňte o následující:

  • jméno soutěžícího 
  • jednu až tři indicie (buďte kreativní), které nás dovedou k identifikaci zachycené památky, zvyklosti, či jakéhokoliv jiného střípku evropského kulturního dědictví.


Výhra v kategorii:
video - poukaz na jazykový kurz v hodnotě 3 500,-
fotografie - společenská hra dle vlastního výběru v hodnotě 1 500,-

+ Bonusová výhra za nejvíce lajků v obou kategoriích - “Překvapení pro cestovatele” (v případě shodného počtu lajků se přistoupí k losování)

 

Fotografie i videa s popisem nahrajte do komentáře k FB události, nebo je zašlete na e-mail (eu.brno@kjm.cz) (zaslané fotografie/videa zveřejníme na FB)
odkaz: zde
 
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jednu fotografii, nebo jedno video (lze tedy soutěžit pouze v jedné kategorii) a zároveň musí být i autorem videa/fotografie.
Vítěznou fotografii i video vybere pětičlenná porota. Výsledky soutěže budou zveřejněny na FB události, na webu Eurocentra Brno a střediska Europe Direct Brno nejpozději do 15. 10. 2018. 
Hodnotíme provedení a originalitu fotografie/videa a originalitu indicií, které budou k soutěžnímu snímku či videu připojeny. 
Zaslané fotografie budou v průběhu listopadu 2018 vystaveny v Knihovně Jiřího Mahena v Brně.
Fotografie i videa musí být v souladu se stanovenými pravidly Facebooku.
Soutěže se mohou zúčastnit amatérští fotografové a kameramani starší 15 let s trvalým bydlištěm v České republice (dále jen „soutěžící“). 
Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií a videí v souladu s těmito pravidly, zejména k prezentaci této soutěže, vyhlašovatele soutěže a jeho partnerů v tištěných, elektronických a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství. 
Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Eurocentra Brno, Europe Direct Brno a jejich rodinní příslušníci. 
Na výhru v soutěži není právní nárok. 
Organizátor si vyhrazuje právo v odůvodněných případech soutěž zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit. 
Soutěžící registrací v soutěži uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže pořadateli soutěže. Zároveň tento souhlas uděluje k účelu vyhodnocení soutěže a dalšího marketingového zpracování. Zejména se jedná o souhlas s užitím poskytnutého jména ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách pořadatele, a to po dobu 5 let od udělení souhlasu, resp. od registrace v soutěži.