Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Jakou Evropu opravdu chceme?
Datum 16.10.2018 17:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihočeský kraj / České Budějovice / Jihočeská vědecká knihovna, Lidická třída 1/2, České Budějovice
Popis akceDalší debata z cyklu občanských konzultací míří do Českých Budějovic! Jaký vliv má Evropská unie na Vaše město nebo přímo na Váš život? V čem si myslíte, že nám členství v EU pomohlo a co nám naopak vzalo? Co byste zachovali a co změnili?

Přijďte dne 16. 10. od 17:00 hodin do Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích (Lidická třída 1/2) vyjádřit svůj názor na veřejnou debatu, kde můžete diskutovat o svých představách s významnými osobnostmi života regionu.

Účast přislíbili:
_Zuzana Roithová, předsedkyně představenstva společnosti Jihočeské nemocnice, a. s., poslankyně Evropského parlamentu v letech 2004 - 2014
_Luděk Keist, ředitel úřadu Jihočeská hospodářská komora
_Jan Plojhar, systémový manažer ve společnosti Plojhar, s. r. o.

Debatu moderuje Jiří Dušek, pověřený rektor Vysoké školy evropských a regionálních studií.

Přispějte svým názorem do otevřené diskuze. Debata je otevřená všem občanům. Vaše podněty budou představeny na zasedání Evropské rady. 

Vstup volný. Občerstvení zajištěno. Své místo si můžete rezervovat na patakova.katerina@vlada.cz nebo na tel: 720 970 597. 

Akci pořádá Eurocentrum České Budějovice. 

Celoevropské občanské konzultace inicioval francouzský prezident Emmanuel Macron. Co je jejich smyslem a jak byly zahájeny občanské konzultace v Česku si můžete přečíst zde: https://www.euroskop.cz/9274/sekce/obcanske-konzultace/

Těšíme se na Vás!