Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Seminář pro žadatele o grant z programu Evropa pro občany
Datum 13.11.2018 10:00 - 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / Evropský dům, Jungmannova 24
Popis akceSeminář je určen pro zástupce měst a obcí, kteří zamýšlejí předložit grantovou žádost v programu Evropa pro občany, nebo i pro ty, kteří zatím jen hledají vhodnou podporu pro své aktivity s partnerskými městy.

Eurocentrum Praha a Svaz měst a obcí ČR vás zvou na seminář pro žadatele o podporu projektů partnerské spolupráce měst a obcí z programu Evropa pro občany 2014 – 2020. Seminář se uskuteční dne 13. listopadu 2018 v Evropském domě v Praze (Jungmannova 24, Praha 1).

Během semináře se dozvíte

  • informace o možnostech financování setkání občanů partnerských měst a sítí partnerských měst z programu Evropa pro občany 2014 - 2020,

  • o grantových podmínkách pro žadatele,

  • návod, jak postupovat při přípravě grantové žádosti,

  • zkušenosti zástupců měst a obcí, kteří získali podporu z programu Evropa pro občany na projekt se svými partnerskými městy.

    Pro Vaši informaci nejbližší termíny k předkládání žádostí o grant pro opatření Partnerství měst je 1. února 2019 a pro opatření Sítě měst je 1. března 2019.

    Pokud máte zájem o účast na tomto semináři, registrujte se nejpozději do 8. listopadu 2018 na adrese eurocentrum.praha@euroskop.cz.

    Pro bližší info je k dispozici pozvánka a program semináře. V případě dotazů: tel. 222 517 526.