Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Seminář Dotace EU a veřejné zakázky
Datum 29.04.2019 09:30 - 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Kraj Vysočina / Jihlava / Krajský úřad Kraje Vysočina, kongresový sál
Popis akceEurocentrum Jihlava ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a VEŘEJNÉ ZAKÁZKY". Dozvíte se, jak správně postupovat při výběru dodavatele v zadávacím řízení dle Zákona o zadávání veřejných zakázek, ve výběrovém řízení dle Metodiky pro zadávání zakázek a na co se připravit v případě kontroly.

Prezentace ze semináře:

Dotace EU a veřejné zakázky - MMR

Eurocentrum Jihlava

Seminář poskytne informace o vymezení veřejné zakázky, o průběhu zadávacího i výběrového řízení a kontrole v souvislosti s projekty z ESIF s praktickým zaměřením na všechny operační programy přímo od zástupců Ministerstva pro místní rozvoj.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizacím jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 29. dubna 2019 (9:30 - 14:00)

Místo: Krajský úřad Kraje Vysočina, kongresový sál                                                                        (Jihlava, Žižkova 1882/57)

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 22. dubna 2019 přes formulář ZDE

POZVÁNKA

PROGRAM

Pro další informace k semináři kontaktujte Mgr. Lenku Marečkovou (mob. 731 432 542, lenka.mareckova@mmr.cz).