Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Velikonoční přání
Datum 27.03.2019 - 30.04.2019
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj / ZŠ v Pardubickém kraji
Popis akceEurocentrum Pardubice a Eurocentrum Hradec Králové vyhlašují velikonoční výtvarnou soutěž pro žáky základních škol v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Představte si, že máte kamarády v některém z evropských států, například v Německu, Itálii nebo Švédsku. V zemích, kde žijí vaši přátelé, mají své vlastní velikonoční zvyky a ty naše neznají. Vy byste jim rádi přiblížili, jak se slaví Velikonoce v České republice. Libovolnou technikou namalujte velikonoční přání, které bude zobrazovat, jak prožíváte Velikonoce u vás doma či co je pro vás symbol Velikonoc.

Pošlete nám velikonoční přání a vyhrajte zajímavé ceny!

Kdo se může účastnit? Žáci základních škol Královéhradeckého a Pardubického kraje.
Kategorie A: žáci 1. – 5. tříd základních škol.
Kategorie B: žáci 6. – 9. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Každý soutěžící smí zaslat pouze jedno soutěžní dílo (zpracované jakoukoli výtvarnou technikou – tj. nemusí se jednat jen o výtvarná díla, soutěžním příspěvkem může být např. i vyfouknuté malované vajíčko, apod.). 

Kdy soutěž probíhá? 27. 3. 2019 – 30. 4. 2019

Kam přání posílat? Osobně či poštou na adresu: Eurocentrum Pardubice, Dům techniky, nám. Republiky 2686, 532 27 Pardubice

Proč pohlednice posílat? V každé kategorii budou odměněna tři nejoriginálnější přání. Vyhodnocení soutěže a zaslání cen proběhne v květnu 2019.

Nezapomeňte uvést jméno a příjmení autora, třídu, kontakt na školu a pedagoga (minimálně e-mailovou adresu, na kterou bude zaslána informace o případné výhře).

Soutěžní díla se po uzavření soutěže nevrací a vyhlašovatelé soutěže si vyhrazují právo použít je pro své vlastní účely.

Organizátorem soutěže je Eurocentrum Hradec Králové a Eurocentrum Pardubice.

Těšíme se na vaše díla!

Plakát ke stažení ZDE.