Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Přípravný seminář na výběrová řízení do institucí EU – 1. kolo EPSO testů
Datum 14.05.2020 10:00 - 14:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Praha / webinář
Popis akce

Vzhledem k sérii velmi úspěšných webinářů a velkému ohlasu vypisujeme další webináře na květen!
Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Eurocentry a německou společností Euphorum pořádá pro širokou veřejnost dne 14. a 15. května 2020 dva shodné přípravné kurzy zaměřené na 1. kolo konkurzů EPSO (European Personnel Selection Office) do institucí EU, tzv. CBT testy (Computer Based Tests).
Kurz proběhne ONLINE formou webináře a je určen pouze pro české občany, vzhledem k tomu, že se je podporován vládní strategií České republiky.

Registrujte se, prosím, pouze na jeden z kurzů prostřednictvím formuláře níže. Přihlašovat se můžete do 12.5. 18:00h. Kapacita je omezena a v případě, že se nakonec nebudete moci semináře účastnit, dejte nám, prosím, vědět, aby se mohli nahlásit další zájemci.

Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Odbor vzdělávání a Diplomatické akademie, pořádá ve spolupráci se zahraničními lektory zdarma školení k jednotlivým kolům výběrového řízení do institucí EU. O dalších školeních budeme vždy informovat na stránkách DA: https://www.mzv.cz/jnp/cz/o_ministerstvu/diplomaticka_akademie/index.html.

Bližší informace vč. přístupů budou zaslány registrovaným účastníkům.

 

Preparation on EPSO AD open competitions and computer based tests 2020

10.00 – 10.10 hrs Welcome and introduction into the programme
10.10 – 10.30 hrs The application process – the talent screen 
10.30 – 11.00 hrs The test environment
11.00 – 12.00 hrs Solving quickly and correctly the test on abstract reasoning in few minutes!
12.00 – 12.15 hrs Coffee & tea break
12.15 – 13.15 hrs The test on numerical reasoning – passing mathematical hurdles!
13.15 – 14.00 hrs The test on verbal reasoning – how to find wrong and correct answers!

Registrace na akci

Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Organizace*
Souhlasím se zpracováním. osobních údajů Úřadem vlády ČR v souladu s nařízením Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů za účelem posílání. newsletterů a dalších informačních sdělení portálu Euroskop.cz. Tento souhlas může být kdykoli odvolán. *