Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Jak na stáže a práci v EU: online
Datum 18.05.2020 - 24.05.2020
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihomoravský kraj / Brno / Eurocentrum Brno
Popis akceJak na stáže a práci v EU? Přestože se s Vámi zatím nemůžeme potkat, základní informace Vám zprostředkujeme alespoň on-line!

Vzhledem k aktuální situaci a nutnosti zrušit původně plánovaný seminář bychom Vám rádi zprostředkovali informace o stážích a možnostech práce v EU alespoň online formou.

Proto vám naší speakeři místo osobní prezentace natočí krátké videopříspěvky, ve kterých představí své zkušenosti se stážemi či prací v Bruselu. Těšit se můžete na:
▪️ Vendulu Nováčkovou - ředitelku Representation of the South Moravian Region to the EU
▪️ Romanu Buzkovou - doktorandku PrF MUNI, která má pracovní zkušenosti z Evropského výboru regionů a také Zastoupení JMK při EU
▪️ Jana Krotkého - doktoranda FSS MUNI, který má zkušenosti ze stáží v Evropském parlamentu

Aktuální možnosti stáží a nabízených pracovních pozic vám představí také zástupci EU Careers from MUNI - k dispozici bude přehledná prezentace s aktuálními možnostmi.

Zároveň máte možnost ptát se jednotlivých účastníků na konkrétní či obecné dotazy, na které se vám pak v rámci svého videopříspěvku budou snažit odpovědět. Své dotazy prosím pište do zpráv Eurocentrum Brno nebo jako příspěvek do události.

Videopříspěvky budou postupně zveřejňovány v týdnu od 18.5. ve facebookové události. Těšíme se na Vás v on-line prostoru!