Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Kalendář akcí

Název akce Letní soutěž: Na cestách po Evropě
Datum 01.07.2020 09:00 - 20.09.2020 17:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihomoravský kraj / Brno / Eurocentrum Brno
Popis akceLetní fotografická a výtvarná soutěž je tady! Vyfoťte (se) nebo nakreslete Vámi vybranou evropskou památku, kterou jste letos navštívili nebo kterou byste jednou rádi navštívili a vyhrajte krásné ceny!

POZOR! SOUTĚŽ BYLA 20. ZÁŘÍ UZAVŘENA. GRATULUJEME VÝHERCůM UVEDENÝM NÍŽE!

Letní fotografická a výtvarná soutěž s názvem #NaCestáchPoEvropě je určena všem účastníkům ve věku od 5 do 18 let, kteří mají bydliště buď v Jihomoravském nebo Zlínském kraji nebo mají na některý z těchto krajů vazbu.

Úkolem soutěžících je vyfotit (nebo vyfotit přímo sebe na tomto místě) nebo nakreslit (jakoukoliv technikou) kteroukoliv evropskou památku, kterou soutěžící buď sám navštívil nebo by jednou rád navštívil a zaslat fotografii/obrázek na adresu buď Eurocentra Brno (Ústav územního rozvoje, Jakubské náměstí 3, 602 00 Brno) nebo Eurocentra Zlín (Jana Antonína Bati 5520, 760 01, Zlín), případně osobně doručit do zmíněných Eurocenter. Obrázky i fotografie je také možné zaslat elektronicky: pro Jihomoravský kraj na eurocentrum.brno@euroskop.cz, pro kraj Zlínský na eurocentrum.zlin@euroskop.cz. K fotografii/obrázku je třeba přidat jakýmkoliv způsobem hashtag #NaCestáchPoEvropě a krátce popsat, o jakou památku se jedná.

A nezapomeň! Evropská památka je i jakákoliv památka v České republice!

Soutěž trvá od 1. července do 20. září 2020.

Soutěž je rozdělena do dvou věkových kategorií:

• 5 - 11 let

• 12 - 18 let

Z každé kategorie budou odbornou porotou vybráni 2 výherci (celkem tedy 4 výherci), kteří obdrží hodnotné ceny! Případně může porota udělit další cenu za originalitu.

Společně se zaslanou fotografií/obrázkem nám prosím uveďte celé jméno soutěžícího, věk, kraj a také e-mailovou adresu (případně tel. kontakt) kam jej můžeme kontaktovat v případě výhry.

Organizátory soutěže jsou Eurocentrum Brno a Eurocentrum Zlín.

Kompletní pravidla lze najít ZDE. Další informace jsou dostupné také na facebookových stránkách obou Eurocenter.

Výherci letní fotosoutěže:

Kategorie 5-11 let:
 
🏆 Aneta S. (6let), Jihomoravský kraj
🏆 Veronika K. (11let), Jihomoravský kraj
🏆 Jáchym P. (6let), Zlínský kraj
 
Kategorie 12-18 let:
 
🏆 Adéla K. (18let), Jihomoravský kraj
🏆 Martin V. (12let), Jihomoravský kraj
🏆 Tereza Ž. (13let), Zlínský kraj
 
Děkujeme všem soutěžícím za účast a gratulujeme výhercům! Vítězné fotografie si můžete prohlédnout v tomto ALBU na našem facebooku.