Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Letní soutěž: Na cestách po Evropě
Datum 01.07.2020 09:00 - 31.08.2020 17:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Zlínský kraj / Zlín/ Eurocentrum Zlín
Popis akceLetní fotografická a výtvarná soutěž je tady! Vyfoťte (se) nebo nakreslete Vámi vybranou evropskou památku, kterou jste letos navštívili nebo kterou byste jednou rádi navštívili a vyhrajte krásné ceny!

Letní fotografická a výtvarná soutěž s názvem #NaCestáchPoEvropě je určena všem účastníkům ve věku od 5 do 18 let, kteří mají bydliště buď v Jihomoravském nebo Zlínském kraji nebo mají na některý z těchto krajů vazbu.

Úkolem soutěžících je vyfotit (nebo vyfotit přímo sebe na tomto místě) nebo nakreslit (jakoukoliv technikou) kteroukoliv evropskou památku, kterou soutěžící buď sám navštívil nebo by jednou rád navštívil a zaslat fotografii/obrázek na adresu buď Eurocentra Brno (Ústav územního rozvoje, Jakubské náměstí 3, 602 00 Brno) nebo Eurocentra Zlín (Jana Antonína Bati 5520, 760 01, Zlín), případně osobně doručit do zmíněných Eurocenter. Obrázky i fotografie je také možné zaslat elektronicky: pro Jihomoravský kraj na eurocentrum.brno@euroskop.cz, pro kraj Zlínský na eurocentrum.zlin@euroskop.cz. K fotografii/obrázku je třeba přidat jakýmkoliv způsobem hashtag #NaCestáchPoEvropě a krátce popsat, o jakou památku se jedná.

A nezapomeň! Evropská památka je i jakákoliv památka v České republice!

Soutěž trvá od 1. července do 31. srpna 2020.

Soutěž je rozdělena do dvou věkových kategorií:

• 5 - 11 let

• 12 - 18 let

Z každé kategorie budou odbornou porotou vybráni 2 výherci (celkem tedy 4 výherci), kteří obdrží hodnotné ceny! Případně může porota udělit další cenu za originalitu.

Společně se zaslanou fotografií/obrázkem nám prosím uveďte celé jméno soutěžícího, věk, kraj a také e-mailovou adresu (případně tel. kontakt) kam jej můžeme kontaktovat v případě výhry.

Organizátory soutěže jsou Eurocentrum Brno a Eurocentrum Zlín.

Kompletní pravidla lze najít ZDE. Další informace jsou dostupné také na facebookových stránkách obou Eurocenter.