Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Věda v Evropě (soutěžní kvíz)
Datum 16.11.2020 - 30.11.2020
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj / Pardubice
Popis akceOnline soutěžní kvíz Věda v Evropě je zaměřený na poznávání evropské vědy, výzkumu a osobností. Univerzita Pardubice ve spolupráci s Eurocentrem Pardubice vás zve na Noc vědců, v letošním roce online a se zaměřením na téma Člověk a robot!

V České republice se Noc vědců koná od roku 2005 a je zastoupena českými univerzitami, vědeckými ústavy, hvězdárnami a dalšími institucemi.  Akce a soutěže v rámci Noci vědců pak umožňují poznat různá tajemství vědy a techniky. V roce 2020 se právě zmíněným univerzitám podařilo získat prestižní evropský projekt Marie Curie-Skłodowská, díky kterému se česká Noc vědců dostává i na evropskou mapu.

Letos se zaměříme na téma Člověk a robot. Je robot kamarád, nebo nepřítel? Pomocník, nebo překážka? Jak robota vnímat? S láskou k vědě, k člověku i k robotovi. 

Poznejte zajímavosti o evropské vědě a soutěžte s naším listopadovým kvízem!

Eurocentrum Pardubice pro Vás připravilo vědomostní soutěž na téma "Věda v Evropě.“ Stačí správně odpovědět na otázky vztahující se k evropské vědě, robotice a osobnostem evropských zemí. Soutěžte s naším vědomostním kvízem a vyhrajte deskové hry o Evropě!

Odkaz naleznete ZDE. Soutěžit můžete do 30.11.2020!

Přejeme hodně štěstí!