Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Café Evropa online: Vakcína proti koronaviru – mýty a fakta
Datum 20.01.2021 17:30 - 19:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / online
Popis akceZveme Vás na letošní první debatu v rámci formátu Café Evropa na téma Vakcína proti koronaviru – mýty a fakta.
Zveme Vás na letošní první debatu v rámci formátu Café Evropa na téma Vakcína proti koronaviru – mýty a fakta. Debata se bude konat ve středu 20. ledna od 17:30 hodin na FB Café Evropa a vysílat ji budeme také na FB Eurocentra Praha. Café Evropa organizuje Evropská komise v ČR a EUROPEUM Institute for European Policy ve spolupráci s Europe Direct Česká republika a Eurocentrum Praha. Mediálním partnerem debaty je Deník.cz.
 
Hosty první debaty roku 2021 budou:
  • Věra Jourová – místopředsedkyně Evropské komise (European Commission), komisařka pro hodnoty a transparentnost
  • Milena Hrdinková - státní tajemnice pro evropské záležitosti, Úřad vlády ČR
  • Eva Zažímalová – předsedkyně, Akademie věd České republiky
  • Václav Hořejší – molekulární imunolog, Ústav molekulární genetiky AV ČR

Diskuzi bude moderovat Luboš Palata, Deník.

 
Akci budeme vysílat živě online a přímý přenos bude možné sledovat zde na stránce Café Evropa. Do diskuze se budete moci zapojit přímo během debaty pomocí komentářů pod videem. Pokud máte již nyní nějaké otázky, pište je prosím do této události. Živé vysílání bude k dispozici zde: https://www.facebook.com/CafeEvropaCZ/live/.
 
Budeme se těšit na Vaši účast!