Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Soutěž: Co víte o EU?
Datum 21.01.2021 - 28.02.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihočeský kraj
Popis akceVyzkoušejte si své znalosti o EU a vyhrajte zajímavou deskovou hru!

Soutěž je určená studentům středních škol a široké veřejnosti a probíhá prostřednictvím platformy Kahoot do 28. 2. 2021. 3 výherci od nás obdrží deskovou hru "Kvíz o Evropě". 

Soutěžní kvíz si můžete vyplnit na tomto odkazu nebo na stránce https://kahoot.it/ a jako PIN zadejte 0104750. 

Pro identifikaci v případě výhry zadejte své jméno, příjmení, školu a e-mailovou adresu. V bodovém hodnocení hraje roli kromě správnosti odpovědí také rychlost zodpovězení jednotlivých otázek. Každý účastník soutěže může vyplnit kvíz pouze jednou. Ceny budou výhercům zaslány poštou. Pokud výherce nezareaguje na informaci o výhře do 7 dnů ode dne zveřejnění výsledků, tak ztrácí nárok na výhru. Na výhru není právní nárok. Soutěžící souhlasí s tím, že jsou pořadatelé oprávněni v případě jeho výhry zveřejnit jeho osobní údaje. 

Leták ke stažení naleznete zde