Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Veletrh KONTAKT 2021 online
Datum 25.03.2021 09:00 - 14:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj / Pardubice / Univerzita Pardubice
Popis akceVeletrh pracovních příležitostí Kontakt 2021, který každoročně pořádá Univerzita Pardubice pro své studenty a absolventy, se v letošním roce z bezpečnostních důvodů bohužel neuskuteční fyzicky. Profily firem s jejich aktuálními nabídkami pracovních pozic, stáží nebo trainee programů představíme studentům prostřednictvím virtuálního prostředí .

Veletrh pracovních příležitostí Kontakt 2021, který každoročně pořádá Univerzita Pardubice pro své studenty a absolventy, se v letošním roce z bezpečnostních důvodů bohužel neuskuteční fyzicky. Profily firem s jejich aktuálními nabídkami pracovních pozic, stáží nebo trainee programů představíme studentům prostřednictvím virtuálního prostředí.

  • Nabídneme elektronický katalog se souhrnnou aktuální nabídkou uplatnění po dokončení studia, ale i možnou spoluprací již v jeho průběhu.
  • Propojíme studenty a personalisty v krátkých on-line setkáních, která budou probíhat v prostředí MS Teams. Jednotlivé prezentace firem proběhnou ve čtvrtek 25. 3. od 9.00 do 14.00 hodin a  budou rozděleny do oblastí ekonomie, chemie, dopravy, informatiky a ostatní.
  • Na webových stránkách veletrhu zveřejníme konkrétní aktuální pracovní nabídky firem.

Eurocentrum Pardubice představí možnosti stáží a práce v EU institucích a další zahraniční příležitosti pro mladé.

Věříme, že v příštím roce se již na veletrhu pracovních příležitostí Univerzity Pardubice setkáme všichni osobně.