Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Vlakem po jižních Čechách
Datum 22.03.2021 - 18.04.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihočeský kraj
Popis akceRok 2021 je vyhlášen jako Evropský rok železnice. A i když je v současné situaci nemožné cestovat, tak si s námi můžete zasoutěžit, a alespoň virtuálně se podívat na zajímavá místa v Jihočeském kraji.

Vyhlášením roku 2021 Evropským rokem železnice, chce Evropská unie především podpořit využívání vlaků jako bezpečného a udržitelného způsobu dopravy. A jelikož má Česká republika jednu z nejhustších železničních sítí v Evropě, tak je vcelku snadné se dostat na většinu krásných míst, nejen Jihočeského kraje, vlakem. 

Vydejte se s námi, alespoň virtuálně, na turistická místa v Jihočeském kraji, která jsou dostupná vlakem a která byla zároveň financované z fondů Evropské unie. 

 Od 22. 3. do 18. 4. 2021 budeme na našich facebookových stránkách Eurocentrum České Budějovice postupně zveřejňovat příspěvky nejen s těmito místy, ale také se soutěžními Kahoot kvízy o zajímavé ceny. 

Jak se zapojit do soutěže?

  • Sledujte náš facebook Eurocentrum České Budějovice
  • Vyplňte všechny soutěžní kvízy zveřejněné od 22. 3. do 18. 4. (celkem 8 kvízů) 
  • V každém kvízu mějte alespoň 50 % úspěšnost
  • V pondělí 19. 4. sledujte náš facebook, kde zveřejníme 3 výherce

O jaké ceny se soutěží? 

  • Desková hra - Jízdenky, prosím Evropa!
  • Kniha - Železnice v srdci Evropy
  • A další ceny které využijete při svých cestách (pláštěnky, cestovní lahve na pití, svačinové boxy, termosky...) 

Více informací a pravidla soutěže naleznete zde.