Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Uzávěrka soutěže Náš evropský projekt
Datum 15.04.2021 - 23:59
Typ akce Ostatní
Místo akce Karlovarský kraj / on line
Popis akceRealizovali jste na katastrálním území obce a s pomocí EU fondů projekt, na který jste obzvláště hrdí? Přihlaste jej do soutěže!

Do 15. dubna 2021 mohou obce, města a městské části přihlašovat své projekty do soutěže. 

Zastoupení Evropské komise v ČR spustilo další ročník soutěže Náš evropský projekt. Jedná se o soutěž pro obce, města a městské části, ve které se veřejnost zapojí do hlasování o nejoblíbenější projekt financovaný z evropských fondů. Soutěž probíhá pravidelně na facebooku Zastoupení komise v ČR . Veřejnost rozhodne, které obce vyhrají finanční příspěvek na uspořádání obecní slavnosti v celkové hodnotě přes 150 000 Kč a all-inclusive cestu do Bruselu.

Cílem soutěže „Náš evropský projekt“ je připomenout obyvatelům přínosy projektů podpořených z evropských fondů pro rozvoj jejich nejbližšího okolí, obce či města.

Účast loni byla poměrně vysoká. Věříme, že i letos soutěž může obcím přinést trochu rozptýlení, a až mimořádný stav skončí, obecní slavnosti mohou pomoci znovu nastartovat komunitní život.
Veškeré informace k letošnímu ročníku soutěže najdete zde: https://ec.europa.eu/czech-republic/events/nas_evropsky_projekt_cs.

Přejeme hodně štěstí v soutěži!