Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Nabídka stáží v Evropské obranné agentuře - termín podání přihlášek
Datum 12.04.2021 -
Typ akce Ostatní
Místo akce Karlovarský kraj / on line
Popis akcePro absolventy vysokých škol, včetně těch, kteří v rámci celoživotního učení nedávno získali vysokoškolský diplom a jsou na začátku nové profesionální kariéry.

Evropská obranná agentura (European Defence Agency, EDA) v současné době přijímá přihlášky na různorodé stážistické pozice. V nabídce je celkem 13 pozic s termínem podání přihlášky do 12. dubna 2021.

Cílem programu stáží EDA je:

  • představit čerstvým absolventům profesionální svět a umožnit jim uplatnit znalosti získané během studia, zejména v jejich specifických oblastech kompetencí.
  • vytvořit skupinu mladých lidí s porozuměním poslání a aktivit EDA z první ruky.
  • obohatit práci EDA o nový pohled a aktuální akademické znalosti.
  • podporovat evropskou integraci a zvyšovat povědomí o evropském občanství v multikulturním a vícejazyčném prostředí.

 

Během pobytu v EDA budou stážisté pracovat bok po boku s motivovanými a vysoce kvalifikovanými odborníky pocházejícími ze zúčastněných členských států a budou mít příležitost přispívat ke konkrétním projektům v rámci agentury.

Seznam pozic a odkazy na podrobné informace najdete zde v článku na Euroskop.cz