Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Obchodní vztahy EU po brexitu
Datum 21.04.2021 08:00 - 09:30
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihočeský kraj / Online
Popis akceJaké jsou nové obchodní podmínky mezi EU a Spojeným královstvím po brexitu? Jak brexit poznamenal obchodní vztahy? Jak se změna dotkla České republiky?

Na tyto a další otázky s Vámi bude diskutovat: 

Mgr. Pavel Fára, zástupce ředitele Sekce mezinárodních vztahů, Svaz průmyslu a dopravy ČR

Seminář proběhne online v rámci předmětu Mezinárodní obchod, ale je i otevřen dalším zájemcům z řad studentů i veřejnosti.

V případě vašeho zájmu o přednášku, kontaktujte Ing. Kateřinu Dolejšovou: dolejsova.katerina@vlada.cz

Akce se koná ve spolupráci s Ekonomickou fakultou JU v rámci naplňování Koncepce přípravy na EPSO testy a v návaznosti na jedno z témat Národního konventu o EU.