Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Soutěž - Vrcholy Evropy
Datum 19.04.2021 - 03.05.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Ústecký kraj
Popis akceTento týden 22. 4. slavíme Den Země! Připomeňme si krásná místa naší planety a podívejme se společně na nejvyšší vrcholy států Evropské unie. Poznejte šest vrcholů na obrázku a vyhrajte skvělé ceny!

K jednotlivým obrázkům napište jméno nejvyšší hory nebo alespoň pohoří. Odpovědi nám posílejte na e-mail Eurocentrum.ul@euroskop.cz a vyhrajte. 

Soutěžit můžete do 3. 5. 2021.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce. Hlavní cenou je poutavá kniha Koruna Evropy (Průvodce po nejvyšších vrcholech Evropy) od cestovatele a fotografa Jaromíra Zaorala. 

Přejeme hodně štěstí!

Vrcholy Evropy