Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Zelená Evropa & Den Země - soutěžní kvíz
Datum 19.04.2021 08:00 - 30.04.2021 23:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akce22. dubna si připomínáme Den Země! Proto se v tomto měsíci v kvízu zaměříme na otázky přírody a ochrany životního prostředí.

Změna klimatu a zhoršování životního prostředí představují nejen pro Evropu značnou hrozbu. Proto se tentokráte zaměříme na "zelenou" prioritu současné Evropské komise. Vyzkoušejte si náš kvíz! Jednoduše vybírejte odpovědi v zábavné aplikaci a zkuste své štěstí! Hrajeme o tematickou knihu a deskovou hru! 

Soutěž trvá do 30/4/2021 včetně. Ze všech zúčastněných vylosujeme 1 šťastného výherce (na skóre nezáleží)! Výsledky můžete sledovat na facebooku a webu Eurocentra Ostrava.

Více informací o tzv. Zelené dohodě pro Evropu naleznete na stránkách Evropské komise ZDE. Tipy na to, co můžete pro přírodu udělat třeba i ve městě naleznete v hezké publikaci zde.

CHCETE SOUTĚŽIT? Otázky na pár kliknutí v zábavné aplikaci Kahoot tentokráte naleznete ZDEZadejte přezdívku "enter a nickname" a hrajte!