Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Jak na motivační dopis: kariéra v EU
Datum 25.05.2021 17:30 - 19:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihomoravský kraj / Brno / ONLINE
Popis akceMotivační dopis je důležitou součástí každé přihlášky na stáž či do zaměstnání. Jak ale na něj? Poslechněte si užitečné tipy a triky!

Rád by ses přihlásil na stáž či o práci v institucích EU, ale nevíš přesně, jak napsat motivační dopis? Právě ten je totiž velmi důležitou součástí každé přihlášky a je třeba mu věnovat náležitou pozornost.

Co do něj patří a čeho se naopak vyvarovat? Poslechni si seminář zaměřený právě na toto téma! Své poznatky z praxe ti představí ti, kteří kandidáty přímo vybírají/vybírali a podělí se s námi o to, co by v takovém motivačním dopisu chtěli vidět.

Těšit se můžeš také na zástupce Europassu, kteří ti představí praktické možnosti, které jejich platforma při psaní motivačního dopisu nabízí!

Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM a všem registrovaným zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. 

Prosíme všechny zájemce, aby se zaregistrovali na seminář do 25.5. (12:00) přes registrační formulář níže.

 

Registrace na akci

Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Organizace*
Souhlasím se zpracováním. osobních údajů Úřadem vlády ČR v souladu s nařízením Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů za účelem posílání. newsletterů a dalších informačních sdělení portálu Euroskop.cz. Tento souhlas může být kdykoli odvolán. *