Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Společně k zelenější Evropě! (online soutěž)
Datum 26.04.2021 - 31.05.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj
Popis akceSoutěžní online kvíz Společně k zelenější Evropě! (Kahoot) je uspořádán u příležitosti blížících se květnových oslav Dne Evropy. Cílem je informovat a vzdělávat širokou veřejnost o aktuálních tématech na poli Evropské unie, a to se zaměřením na Zelenou dohodu pro Evropu, ekologii, přírodu a klimatické změny napříč Evropou.

Eurocentrum Pardubice připravilo pro širokou veřejnost v kraji vědomostní soutěž na téma Společně k zelenější Evropě! Stačí správně a rychle odpovědět na otázky vztahující se k informacím a kuriozitám o Zelené dohodě pro Evropu, ekologii, přírodě a klimatických změnách napříč Evropou. Soutěžní online kvíz je uspořádán u příležitosti blížících se květnových oslav Dne Evropy a je rovněž doprovodnou aktivitou online živého vysílání v rámci oslav Dne Evropy.

Soutěžte s naším vědomostním kvízem přes aplikaci Kahoot a vyhrajte deskové hry a knihy o Evropě a ekologii!

Soutěž se koná v termínu od 26. 4. do 31. 5. 2021. Oznámení výherců a zaslání cen proběhne v týdnu od 1. 6. 2021.

Odkaz na soutěžní kvíz naleznete ZDE (Game PIN: 02032423).

Přejeme hodně štěstí!