Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Evropa - jednotná v rozmanitosti - soutěžní kvíz
Datum 09.05.2021 10:00 - 31.05.2021 23:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akceU příležitosti dne Evropy se v našem květnovém kvízu podíváme na rozmanitost jednotlivých zemí EU.

Den Evropy je připomínkou 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraničních věcí Robert Schuman představil myšlenku mírové spolupráce v Evropě. Země EU jsou v lecčem rozmanité, tak si vyzkoušejte náš kvíz! Jednoduše vybírejte odpovědi v zábavné aplikaci a zkuste své štěstí v losování! Vyhrát můžete deskovou hru "Znáte Evropu?". 

Soutěž trvá do 31/5/2021 včetně. Ze všech zúčastněných vylosujeme 1 šťastného výherce (na skóre nezáleží)! Výsledky můžete sledovat na facebooku a webu Eurocentra Ostrava.

CHCETE SOUTĚŽIT? Otázky na pár kliknutí v zábavné aplikaci Kahoot tentokráte naleznete ZDEZadejte přezdívku "enter a nickname" a hrajte!

Poznáváte rádi evropské země a kultury? Sledujte také naši sérii rozhovorů s mladými Evropany o kulturních rozdílech, životním stylu, vnímání ČR či své vlastní historie. Sledovat můžete pravidelné streamy nebo si videa pustit v archivu na našem facebooku zde.