Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Stay Tuned Europe! - Germany
Datum 20.05.2021 18:00 - 19:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akceRozhovory s mladými Evropany Vám přiblíží netradiční formou specifika jednotlivých evropských zemí. / Online interviews with young Europeans focusing on European cultures and stereotypes..

ČESKÁ VERZE

Aktuální situace cestování bohužel stále nepřeje, pojďte s námi proto procestovat Evropu alespoň ONLINE! Prostřednictvím rozhovorů s mladými Evropany Vám představíme země EU zase trošku z jiného pohledu. Ve třetí epizodě se zaměříme na NĚMECKO! Budeme se bavit třeba o tom, jak se Němci vyrovnávají se svou minulostí, zda stále přetrvávají rozdíly mezi východem a západem, co je pro ně v životě důležité a které známé stereotypy o Němcích jsou skutečně pravda. Rozhovor se uskuteční v angličtině, ale nečekejte žádné složitosti. Těšit se můžete na Monu, která se s námi podělí o své postřehy nejen z Německa, ale i Česka, kde strávila rok po střední škole na dobrovolnickém projektu! A nezapomeň Evropo, STAY TUNED!

Rozhovor můžete sledovat online na facebookové události ZDE, nebo později v archivu našich videí na facebooku.

ENGLISH VERSION

Current pandemic situation doesn't allow much travelling so make yourself comfortable and join us with the virtual travel around the EU! Via interviews with young Europeans we will bring you European cultures right to your living rooms and present these countries from different point of view! In the third episode we will talk about GERMANY! How do Germans deal with their past, which stereotypes are based on truth, what are the foundation stones of German society and what interesting facts you didn't know? The interview will be held in English and you can look forward to Mona from Germany who will be sharing her perspectives! STAY TUNED EUROPE!

You can watch the online interview on the facebook event HERE, or later in our video archive.