Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Nedávná a budoucí předsednictví EU
Datum 01.06.2021 - 25.06.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Plzeňský kraj / online přes platformu Kahoot
Popis akceRádi soutěžíte? Vyzkoušejte si náš kvíz k nedávným a budoucím předsednictvím EU přes platformu Kahoot a vyhrajte skvělé ceny!

Poznejte zábavně předsednické státy Evropské unie z loňska, letoška a příštího roku (kdy nás čeká také předsednictví Česka) – a to prostřednictvím vlajek, euromincí, památek, produktů a zajímavostí. Vyhrát můžete tematické kyblíky Haribo bonbónů, které souvisí s jednou z těchto zemí, a vědomostní pexesa!

Soutěž probíhá do 25. 6. 2021 včetně a lze ji hrát prostřednictvím platformy Kahoot následovně:

Soutěžící pro přesnou identifikaci v případě výhry uvede u poslední otázky své jméno, příjmení, navštěvovanou ZŠ (nižší stupeň víceletého gymnázia) a e-mail. Soutěžící může kvíz vyplnit jen jednou. Oceníme 3 výherce, které vylosujeme ze soutěžících s nejvíce správnými odpověďmi. Rychlost zodpovídání otázek tedy není rozhodující.

Soutěž bude vyhodnocena koncem června. Cena bude výherci zaslána poštou na jeho doručovací adresu, kterou uvede pořadateli soutěže. Pokud výherce nezareaguje na informaci o výhře do 7 dnů ode dne zveřejnění výsledků, tak ztrácí nárok na výhru. Na výhru není právní nárok. Soutěžící souhlasí s tím, že jsou pořadatelé oprávněni v případě jeho výhry zveřejnit jeho osobní údaje (jméno, iniciály příjmení, ZŠ).

Plakát ke stažení ZDE