Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Kde najdeme známé evropské památky?
Datum 10.06.2021 - 30.06.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihočeský kraj
Popis akceDoba dovolených a letních prázdnin se blíží. Zasoutěžte si s námi v naší letní oddechové soutěži a vyhrajte zajímavou cestovatelskou knihu o Evropě!

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí, když správně přiradíte známé evropské památky k vlajkám evropských států. Své odpovědi nám zašlete na e-mail dolejsova.katerina@vlada.cz

Co můžete vyhrát?

Čekají na Vás nové cestovatelské knihy "Vše jenon ne tradiční - neobjevená Evropa". Knihu vyhrají 3 soutěžící, které vylosujeme ze správných odpovědí!

Soutěží probíhá od 10. - 30. 6. 2021. 

Těšíme se na Vaše zapojení!