Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Zažij podchod jinak - digitální řemesla
Datum 25.06.2021 14:30 - 18:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Karlovarský kraj / Karlovy Vary / Karlovy Vary, Náměstí Republiky 1, galerie Supermarket WC
Popis akceZahajujeme prázdniny! Přijďte zažít jedinečný program s digitálními řemesly pro celou rodinu!

Jedná se o oslavu blížících se prázdnin s PROTEBE live určenou pro širokou veřejnost z Karlových Varů a okolí, která bude probíhat v prostorách galerie Supermarket WC a přilehlých prostorách od 14:30 do 18 hodin.

Téma akce je: vyzkoušejte, jak fungují "kouzelné" digitální přístroje a pomocí nich si vytvořte vlastní super design kousky. Na akci budou bloky 6 dílen a art zóna s malbou a akrobacií.

Příchozí si budou moci vybrat, kterých dílen se zúčastní a co si vytvoří. Na program akce naváže představení (nejen) pro děti Kozí kraviny (v rámci festivalu TANEC PRAHA). Vše je na https://supermarketwc.cz/aktuality/zazij-podchod-jinak-2021

 

Eurocentrum Karlovy Vary a Europe Direct Karlovy Vary tam budou také Úžasný!