Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Křížem krážem Slovinskem (soutěžní kvíz)
Datum 19.07.2021 - 31.08.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj / Pardubice / Online
Popis akceSoutěžní online kvíz, který pořádáme u příležitosti současného předsednictví Slovinska v Radě EU!
Soutěžní online kvíz Křížem krážem Slovinskem má za cíl informovat a vzdělávat širokou veřejnost o členských zemích EU, historii EU a fungování EU se zaměřením na Slovinsko. Soutěž má také upozornit na roli předsednictví jednotlivých zemí v Radě EU a blížící se české předsednictví ve druhé polovině roku 2022. 
 
Stačí správně a rychle odpovědět na otázky vztahující se k zajímavostem o Slovinsku a aktuálních podmínkách cestování v Evropě!
 
Soutěžit můžete až do konce srpna!
 
Tři soutěžící s nejvyšším počtem správně zodpovězených otázek získají deskové hry a cestovatelské balíčky Eurocentra Pardubice a Domu zahraniční spolupráce!
 
Odkaz naleznete ZDE. Game PIN: 0957270.
 
Přejeme hodně štěstí, příjemnou zábavu a poučení! :-)