Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Slovinské předsednictví Rady EU: soutěž
Datum 15.07.2021 - 15.09.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Kraj Vysočina / Jihlava / online
Popis akce

Slovinsko se od 1. 7. 2021 ujalo role předsedajícího státu Rady EU. Znáte tuto zemi? Připravili jsme pro vás kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slovinských památkách, místní kultuře, vzdělávání či se dozvědět mnohé zajímavosti. Tři nejlepší soutěžící budou odměněni cestovatelským balíčkem Evropské informační sítě pro mládež (Eurodesk) či tematickou knihou.

◾️zúčastnit se můžete zde: https://1url.cz/GKB4L
◾️soutěž probíhá od 15. 7. do 15. 9. 2021
◾️tři nejúspěšnější soutěžící se mohou těšit na zajímavé ceny