Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Kvíz: Kolik jazyků znáš?
Datum 06.09.2021 08:00 - 30.09.2021 23:59
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Liberecký kraj / Liberec / Kvíz: Kolik jazyků znáš? (Ukončeno)
Popis akceKvíz o jazycích pro žáky ZŠ a studenty SŠ z Libereckého kraje o hodnotné ceny. Kvíz obsahuje celkem 10 otázek a je pořádán k příležitosti Evropského dne jazyků, který se každoročně koná 30.9.

Soutěž byla ukončena!

Kvíz byl ukončen! Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme vítězům. Budeme se těšit zase u další soutěže! 

Vítězové: 

Veronika P., ZŠ Josefův Důl

Stela R., ZŠ Skálova Turnov

Jana P., Gymnázium Česká Lípa

 

Vítězům bude cena zaslána přímo na jejich školu.  Gratulujeme!

 

Soutěž probíhá prostřednictvím aplikace Kahoot! a účastnit se ji můžete od 06.09. do 30.09. 2021

 

 

Při soutěži stačí zodpovědět 10 otázek o vybraných jazycích. Vybíráte z možností a čím rychleji odpovíte správně, tím více bodů získáte. V soutěži je třeba získat minimálně 4500 bodů a vyplnit na konci kvízu svoje celé jméno, třídu a školu, kterou navštěvujete.  Kvíz si ale můžete zahrát jen tak pro zábavu. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří získají velice pěkné stírací mapy Evropy a drobné cestovatelské předměty! Soutěž bude vyhodnocena po jejím skončení a cena bude žákovi zaslána přímo na adresu školy

Soutěžící souhlasí s tím, že jsou pořadatelé oprávněni v případě jeho výhry zveřejnit jeho osobní údaje (jméno, iniciály příjmení a název ZŠ).

 

Odkaz na soutěž: 

Na soutěž se dostanete skrze odkaz ZDE nebo po zadání PINu soutěže: 04767699 na kahoot.it Po rozkliknutí odkazu/zadání PINu už si jen zvolte přezdívku a můžete hrát.