Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Vyraz poznávat Evropu! - kvíz
Datum 04.10.2021 08:00 - 30.10.2021 23:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akceV rámci celoevropské kampaně TIME TO MOVE! jsme si pro Vás připravili zábavně-vzdělávací kvíz o evropských příležitostech.

Objevte s námi, jak zažít Evropu! Vyhrát můžete tematický cestovatelský balíček, jeho součástí je action kamer, kniha a další překvapení. Zkuste své štěstí v losování. 

Soutěž trvá do 30/10/2021 včetně. Ze všech zúčastněných vylosujeme 1 šťastného výherce (na skóre nezáleží)! Výsledky můžete sledovat na facebooku a webu Eurocentra Ostrava.

TIME TO MOVE je celoevropská informační kampaň, která probíhá během celého měsíce října. Přináší informace o programech Erasmus+, DiscoverEU a dalších. Podporuje zapojení občanů do mezinárodních aktivit. Více informací ke kampani na webu TTM.

CHCETE SOUTĚŽIT? Otázky na pár kliknutí v zábavné aplikaci Kahoot tentokráte naleznete ZDEZadejte přezdívku "enter a nickname" a hrajte!