Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Klimatická změna - jaký scénář nás čeká?
Datum 23.09.2021 17:00 - 18:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / online
Popis akceKlimatická změna je bezpochyby velmi aktuálním a významným tématem dnešní doby. Co si vlastně pod tímto pojmem máme představit? Jak klimatická změna ovlivňuje a do budoucnosti může ovlivnit náš život?

Eurocentrum Praha si Vás dovoluje pozvat na online seminář "Klimatická změna - jaký scénář nás čeká?", který se bude konat ve čtvrtek 23. září od 17 hodin v rámci živého vysílání na Facebooku Eurocentra Praha.

Jak se k tomuto problému staví Evropská unie, s jakými iniciativami již přišla a jaké jsou naplánovány na další roky?
Jaká řešení navrhuje Organizace spojených národů a co můžeme očekávat od blížící se Konference OSN o změně klimatu 2021 (COP26)?
Co můžeme udělat my?

Jako řečníci vystoupí:
- Blanka Danišová, vedoucí strategie klimatické politiky pro středoevropský region, Britské velvyslanectví v Praze 
- Romana Březovská, analytička Výzkumného centra AMO se zaměřením na problematiku změny klimatu v širších souvislostech
- zástupce Ministerstva životního prostředí v ČR (tbc)

Na seminář není nutné se registrovat. Živé vysílání bude dostupné i pro diváky, kteří nemají účet na Facebooku. Záznam bude dostupný i po skončení živého vysílání zde: https://www.facebook.com/eurocentrum.praha/live. Více informací naleznete ve FB události: https://www.facebook.com/events/552546232681081, kam můžete své dotazy pokládat již nyní.