Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Soutěž - (Po) znáte evropské jazyky?
Datum 21.09.2021 - 03.10.2021
Typ akce Ostatní
Místo akce Ústecký kraj
Popis akceOslavte s námi Evropský den jazyků! Zkuste online interaktivní kvíz Kahoot a dozvíte se spoustu zajímavostí o evropských jazycích. Kdo bude nejlepší a nejrychlejší, vyhraje hodnotné ceny.

26. září proběhne tradičně Evropský den jazyků. Připravili jsme pro Vás zábavný interaktivní kvíz plný otázek na evropské jazyky. Tento kvíz není jen o znalostech, ale také o rychlosti. Kdo odpoví rychleji, získá více bodů a obsadí vyšší místo v soutěži. Soutěžící na prvních třech místech vyhrají skvělé ceny – společenské hry a knihy.

Stačí klinout ZDE nebo na obrázek níže. GAME PIN: 05396693

Soutěž trvá do 3. 10. 2021.

Přejeme hodně štěstí!

evropské jazyky