Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Rozhoduj o Evropě
Datum 22.10.2021 09:00 - 16:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Olomoucký kraj / Olomouc / Křížkovského 12, Olomouc
Popis akce

Studentská debatní soutěž, v níž se studenti stávají na den evropskými politiky. Součástí akce je i dialog studentů se zástupci regionálních institucí s rozhodovací pravomocí. Tématy debaty jsou mimo jiné životní prostředí a udržitelný rozvoj.

Akci je součástí regionálních seminářů, které organizuje EUTIS o.p.s. Na olomouckém setkání se organizačně a personálně podílí Eurocentrum Europe Direct Olomouc.