Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Výstava ŽIVOT V EVROPĚ
Datum 10.01.2022 - 28.02.2022
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj / Knihovna města Hradce Králové, Wonkova 1262/1a, 500 03 Hradec Králové, CCV 1. patro foyer
Popis akceRádi bychom se s vámi podělili o dvacet soutěžních fotografií letní fotosoutěže 2021 na téma Život v Evropě!

Rovnost, demokracie, solidarita a tolerance. Co pro Vás znamená být Evropanem? Tak znělo motto loňské letní fotosoutěže Život v Evropě, která již má své vítěze. Rádi bychom se však s vámi podělili o dvacet soutěžních fotografií, a to přímo v Knihovně města Hradce Králové!

Soutěž byla zaměřena na rozmanitost evropského způsobu života a podporu evropské demokracie. U každé fotografie proto najdete i zajímavý příběh o jejím vzniku či místě pořízení. Soutěž se také konala u příležitosti Konference o budoucnosti Evropy.

Organizátory soutěže jsou Eurocentra Hradec Králové a Pardubice a informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Europe Direct Pardubice.

Plakát ke stažení ZDE.