Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Výstava: Evropa příležitostí, zkušeností a rozvoje II
Datum 07.01.2022 14:00 - 21.01.2022 14:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Knihovna Třinec, Lidická 541, Lyžbice, 739 61 Třinec
Popis akceVýstava mapující zkušenosti občanů MSK zapojených do mezinárodních programů a aktivit míří do Třince.

Inspirujte se příběhy lidí z různých koutů našeho regionu, překonejte své obavy a rozvíjejte se v mezinárodním evropském prostředí! Dozvíte se, co všechno Vám nabízí program Erasmus, co je to Evropský sbor solidarity a jaké další zajímavé příležitosti či v iniciativy v Evropě máme. Zapojit se může opravdu každý! Nezáleží na tom, kolik Vám je let, odkud pocházíte nebo kolik máte zkušeností. Důležité je odhodlání a touha poznávat nové věci! Přijďte se přesvědčit sami!

Výstava „Evropa příležitostí, zkušeností a rozvoje“ mapuje příběhy lidí z našeho kraje, kteří se zapojili do evropských programů nebo díky nim měli možnost vycestovat. Nečeká na Vás klasický přehled realizovaných projektů, ale osobní zkušenosti a dojmy přímých účastníků těchto aktivit. Výstava je k vidění před budovou Knihovny Třinec od 7. do 21. ledna 2022.

Výstavu pořádají: Dům zahraniční spolupráce, Eurodesk Česká republika, Europe Direct Ostrava, Eurocentrum Ostrava

O dalším umístění výstavy Vás budeme pravidelně informovat. Pokud máte zájem o umístění této výstavy i ve Vašem městě, neváhejte nás kontaktovat.