Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Velká letní soutěž "Vyfoť projekt" startuje!

01.07.2011

Letní soutěž, která vás nadchne nejen tématem, ale i cenami! Pořadatelem soutěže je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, konkrétně Samostatné oddělení publicity EU. Účelem soutěže je zviditelnění konkrétní a přínosné pomoci peněz čerpaných z evropských fondů.

 

Termín soutěže: 1. 7.-31. 8. 2011

Vyhodnocení a vyhlášení výsledků v září 2011

Účastnící soutěže mají jednoduchý úkol: vyfotografovat a vložit přes formulář přímo na web soutěže Vyfotprojekt.cz realizované projekty spolufinancované z fondů EU. Ze zaslaných fotografií vybere odborná porota vítěze hlavní kategorie Nejtalentovanější fotograf/ka.

Kategorie: Nejtalentovanější fotograf/ka

                    Nejaktivnější fotograf/ka

(A k tomu ještě pravidelné losování o ceny - šanci vyhrát má skutečně každý.)

Informace o soutěži budou na:

■webu soutěže www.vyfotprojekt.cz
■kontaktním e-mailu info@vyfotprojekt.cz
■webu www.ifotovideo.cz
■v časopise FotoVideo
■v síti informačních kanceláří, tzv. Eurocentrech, které naleznete v každém krajském městě
■na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 

Pravidla soutěže:

Přihlášení do soutěže probíhá formou registračního formuláře, který se bude nacházet na internetových stránkách soutěže Vyfotprojekt.cz.

Do soutěže se přijímají fotografie prostřednictvím elektronického formuláře umístěného na internetových stránkách soutěže, pomocí kterého soutěžící vytvoří soutěžní fotoalbum. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba (fotografické série). Celé fotoalbum (fotografická série) může být hodnoceno na základě jedné skutečné vydařené fotografie nebo na základě všech fotografií. Jedno fotoalbum může obsahovat maximálně tři fotografie. Jedna fotografie může mít velikost maximálně 3 MB. Do soutěže budou zařazena soutěžní fotoalba (fotografické série) obsahující fotografie tematicky související s realizovanými projekty spolufinancovanými z fondů Evropské unie nacházejícími se na území České republiky. Jeden uživatel může do soutěže přihlásit více fotoalb (sérií) různých projektů. Každé fotoalbum musí obsahovat popisné údaje umožňující identifikaci fotografovaného projektu.

Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografií, který musí být na vyžádání schopen zaslat jejich originály. Soutěže se mohou zúčastnit osoby bez omezení věku s trvalým bydlištěm v České republice a s platnou adresou pro doručování na území České republiky. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonní zástupci. Přihlášení soutěžící se svými fotoalby automaticky účastní soutěže v hlavní soutěžní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka, přičemž jeden soutěžící může vyhrát nejvýše jednu cenu v kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a zároveň nejvýše jednu cenu v kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Toto pravidlo se vztahuje i na vítěze losování o ceny. Přihlášení soutěžící jsou se svými fotoalby automaticky zařazeni do losování o ceny, které bude probíhat po celou dobu trvání soutěže.

O vítězích v soutěžní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka rozhodne odborná porota. Vítězi soutěžní kategorie nejaktivnější fotograf/ka se stanou soutěžící, kteří během trvání soutěže zveřejní nejvíce platných soutěžních fotoalb.

Ceny budou uvedeny na internetových stánkách soutěže. Bude se jednat především o digitální fotoaparáty a víkendové pobyty v hotelech a penzionech v celkové hodnotě přes 100 000 Kč.

Vyhlášení vítězů proběhne po ukončení soutěže. Termín vyhlášení vítězů bude upřesněn pořadatelem soutěže nejpozději do 31. 8. 2011. Seznam vítězů a vylosovaných výherců bude zveřejněn na internetových stránkách soutěže, mediálních partnerů soutěže a spolupracujících subjektů.