Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

1. zimní škola projektu UNIPRANET na téma "Základy podnikatelství"

06.01.2012
Uvažujete o založení vlastního podnikání? Chcete se setkat s úspěšnými podnikateli a inspirovat se jejich zkušenostmi? Pak neváhejte a zúčastněte se 1. zimní školy projektu UNIPRANET.

Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň a Západočeská univerzita v Plzni pořádají tzv. zimní školu na téma „Základy podnikatelství". Jedná se o 5-denní školení pro studenty navazujících a doktorských studijních programů všech fakult mimopražských univerzit, které se uskuteční v termínu 6. - 10. 2. 2012 v Plzni.

Cílem kurzu je poskytnout studentům informace a podněty k tomu, aby dokázali lépe přemýšlet o svém případném budoucím podnikání. Jedna část kurzu bude zaměřena na nejčastější chyby a omyly začínajících podnikatelů z pohledu právníka, banky, účetního či daňového poradce ilustrované na příkladech z vlastní praxe. Druhá část pak bude věnována příspěvkům samotných podnikatelů, kteří budou mimo jiné hovořit o svých očekáváních na začátku podnikání a o tom, jak se tato očekávání měnila po střetu s realitou.
Z řad podnikatelů účast přijal například Ing. Stanislav Bernard, spolumajitel Rodinného pivovaru BERNARD a.s., z řad odborníků se mohou účastníci těšit na Ing. Ondřeje Bartoše, investora známého především z pořadu ČT Den D.
Kurz bude doprovázen kulturně-společenským programem.

Bližší informace a závaznou přihlášku zájemci naleznou na internetových stránkách projektu UNIPRANET, s případnými dotazy se mohou obracet na finanční manažerku projektu Vladislavu Hejdukovou (email: vhejduko@fek.zcu.cz ). 

Účast na zimní škole včetně ubytování, stravy a kulturního programu je plně hrazena ze zdrojů projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost „Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí" (UNIPRANET), jenž je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky.


5-denní kurz na téma „Základy podnikatelství" nabízí možnost získat potřebné znalosti a podněty ke správnému uvažování o případném vlastním budoucím podnikání. Jakých chyb se v začátcích a při realizaci vlastního podnikání vyvarovat účastníkům poradí úspěšní čeští manažeři a odborníci.

Pozvánka ZDE.