Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Soutěž "Vyfoť projekt" startuje

28.08.2012
Letní prázdniny se blíží a s nimi doba dovolených, výletů, ale i druhý ročník celostátní fotografické soutěže Vyfoť projekt.

Minulý ročník byl díky vám velmi úspěšný, a proto se vyhlašovatel soutěže Ministerstvo pro místní rozvoj ČR rozhodlo soutěž zopakovat i letos. A aby soutěž nebyla úplně stejná, jsou letos lehce pozměněna pravidla. Fotografování projektů zůstává, ale přibyla podmínka, aby jste alespoň na jedné z přihlášených fotografií byli vyfoceni vy, vaši rodinní příslušníci, přátelé nebo kamarádi. Podrobná pravidla soutěže naleznete na soutěžních webových stránkách http://www.vyfotprojekt.cz/.

Za pouhý jeden rok se podařilo za přispění Evropské unie zrealizovat v České republice přes 4000 nových projektů. Nyní máte tedy na výběr již z více než 14 000 realizovaných projektů!

Soutěžit se bude, stejně tak jako minulý rok, v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Vítěze první kategorie vybere odborná porota, ve které usedne mimo jiné i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich. Vítězem druhé kategorie, jak už název napovídá, se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Aby šanci vyhrát měl skutečně každý, bude během celé doby trvání soutěže probíhat pravidelné losování o hodnotné ceny.


 

Termín soutěže: 1. 7.-31. 8. 2012

Vyhodnocení a vyhlášení výsledků v září 2012

Účastnící soutěže mají jednoduchý úkol:
vyfotografovat a vložit přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže http://www.vyfotprojekt.cz/ nahrát realizované projekty spolufinancované z fondů EU.

Kategorie:

Nejtalentovanější fotograf/ka
Nejaktivnější fotograf/ka
a k tomu ještě losování o ceny (šanci vyhrát má skutečně každý)

Informace o soutěži budou na:
webu soutěže http://www.vyfotprojekt.cz/

facebookovém profilu www.facebook.com/vyfotprojekt
kontaktním e-mailu info@vyfotprojekt.cz

webu http://www.ifotovideo.cz/
v časopise FotoVideo
v síti třinácti informačních kanceláří Eurocenter
na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200

Vítězné foto z předchozího ročníku soutěže:  Edita Žaludová, projekt: Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas.