Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Mezinárodní letní škola v Oslu

30.01.2013

Do 1. února 2013 máte možnost přihlásit se na mezinárodní letní školu v Oslu a zažít 6 nezapomenutelných týdnů společně s 550 studenty z celého světa! Termín: 22. 6. - 2. 8. 2013. Postup, jak se přihlásit najdete na stránkách ISS Oslo. Jak letní škola v Oslu probíhá si můžete přečíst v publikaci Experience Europe! v článku od Petry Hupákové.

 

Co říká o letní škole Petra?

Pobyt na letní škole mi dal především spoustu nových zážitků a kamarádů doslova z celého světa. Otevřel mi oči v tom smyslu, že jsem zjistila, že cestování a život v mezinárodním kolektivu je něco, co mě baví a co mi velice vyhovuje. Doporučila bych takový zážitek každému, kdo se chce nejen naučit nový jazyk, ale také se dozvědět něco o jiné zemi, jiných lidech i sám o sobě. A zažít spoustu zábavy!!

Jaký byl Tvůj nejlepší zážitek?

Jednoznačně největším zážitkem pro mě byl právě víkendový výlet do nejvyššího norského pohoří Jotunheimen. První den jsme strávili vysokohorskou turistikou a druhý den jsme pak sjížděli místní horskou říčku na raftech! Spojení krásné norské přírody, skvělého mezinárodní kolektivu a návalů adrenalinu je pro mě jeden z mých nejsilnějších zážitků vůbec...

Celý článek o letní škole si můžete přečíst v publikaci Experience Europe!