Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Aktuality

Eurocentrum na Země Živitelce

Od 24. do 29. srpna se konal již 44. ročník mezinárodního agrosalónu Země Živitelka - a naše Eurocentrum bylo u toho.

Letní příměstské tábory

Léto je obdobím prázdnin a také letních táborů. Právě během nich jsme pro mladé táborníky připravili řadu programů s evropskou tematikou.

Putování za vlky s fondy EU

Na začátku srpna jsme měli možnost spolu s dalšími partnery a účastníky z řad široké veřejnosti navštívit NC Srní - projekt podpořený z Operačního programu Životní prostředí.

O seminář Energetické úspory byl v Budějovicích velký zájem

V pondělí 26. června 2017 se v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje uskutečnil seminář věnovaný energetickým úsporám.

V Plzni i Českých Budějovicích se žáci vypravili Z Malty na Britské ostrovy

Ke konci školního roku připravila Eurocentra v Plzni a Českých Budějovicích ve spolupráci s partnery bohatý program plný her a soutěží o Maltě a Velké Británii. Celá akce probíhala...

Den plný dobrodružství s technikou

Třetí ročník výstavy Dobrodružství s technikou se dne 15. června 2017 uskutečnil na Výstavišti České Budějovice a naše Eurocentrum bylo u toho.

Od lednice k popelnici

„Od lednice k popelnici aneb víte, kam s tím?" – tak zněl název akce, která se uskutečnila v pondělí 5. června 2017 v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje.

Krajské kolo soutěže EuropaSecura

Ve čtvrtek 25. května 2017 se uskutečnilo krajské kolo soutěže EuropaSecura v Českých Budějovicích.

Den Evropy se vydařil

Na začátku května jsme v Českých Budějovicích oslavili Den Evropy - pro žáky základních škol jsme spolu s informační kanceláří Europe Direct České Budějovice připravili den plný soutěží a...

V Českých Budějovicích se diskutovalo o (ne)výhodách evropského trhu pro ČR

V úterý 9. května se v prostorách Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity uskutečnila přednáška na téma Česká republika na trhu EU.
Počet nalezených článků: 221
|
Zobrazeny články od  51 do 60