Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Aktuality

Evropský den jazyků v Českých Budějovicích

V úterý 3. října jsme s Českých Budějovicích oslavili Evropský den jazyků. S Europe Direct ČB a dalšími partnery jsme připravili program plný her, soutěží a jazykových workshopů pro žáky 2....

Konzultační dny OPZ v Jihočeském kraji

Ve dnech 11. 10. 2017 a 15. 11. 2017 se uskuteční konzultační dny odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v Českých Budějovicích v budově...

Hledáme stážist(k)u!

Eurocentrum ČB hledá stážistu/ku od září/října 2017 do ledna 2018 či dle domluvy.

Eurocentrum na Země Živitelce

Od 24. do 29. srpna se konal již 44. ročník mezinárodního agrosalónu Země Živitelka - a naše Eurocentrum bylo u toho.

Letní příměstské tábory

Léto je obdobím prázdnin a také letních táborů. Právě během nich jsme pro mladé táborníky připravili řadu programů s evropskou tematikou.

Putování za vlky s fondy EU

Na začátku srpna jsme měli možnost spolu s dalšími partnery a účastníky z řad široké veřejnosti navštívit NC Srní - projekt podpořený z Operačního programu Životní prostředí.

O seminář Energetické úspory byl v Budějovicích velký zájem

V pondělí 26. června 2017 se v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje uskutečnil seminář věnovaný energetickým úsporám.

V Plzni i Českých Budějovicích se žáci vypravili Z Malty na Britské ostrovy

Ke konci školního roku připravila Eurocentra v Plzni a Českých Budějovicích ve spolupráci s partnery bohatý program plný her a soutěží o Maltě a Velké Británii. Celá akce probíhala...

Den plný dobrodružství s technikou

Třetí ročník výstavy Dobrodružství s technikou se dne 15. června 2017 uskutečnil na Výstavišti České Budějovice a naše Eurocentrum bylo u toho.

Od lednice k popelnici

„Od lednice k popelnici aneb víte, kam s tím?" – tak zněl název akce, která se uskutečnila v pondělí 5. června 2017 v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje.
Počet nalezených článků: 224
|
Zobrazeny články od  51 do 60