Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Letní fotografická soutěž

01.07.2011
Vyfoť projekt - Zúčastněte se v termínu od 1. července do 31. srpna fotografické soutěže, která vás zaujme nejen tématem, ale i cenami.

Co musíte udělat pro to, abyste vyhráli jednu z hodnotných cen? Je to snadné, stačí vyfotografovat projekt podpořený z fondů Evropské unie, zapsat si jeho název a přihlásit fotografie do soutěže. Nezáleží na tom, jestli jste amatérský fotograf nebo ostřílený profík, vyhrát může úplně každý.

V jakých kategoriích se soutěží? Hlavní kategorií je Nejtalentovanější fotograf/ka, které vybere v měsíci září odborná porota. Vedlejší kategorií je Nejaktivnější fotograf/ka, kde, jak název napovídá, se vítězi stanou soutěžící, kteří do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Přihlášení soutěžící jsou se svými fotoalby automaticky zařazeni do losování o ceny, které bude probíhat po celou dobu trvání soutěže.

Čím více projektů nafotíte a přihlásíte do soutěže, tím větší šanci máte vyhrát. Kromě kvalitních digitálních zrcadlovek, rodinných digitálních kompaktů Canon a fotokurzů dle vlastního výběru se hraje také o víkendové pobyty pro dvě osoby v hotelech, jejichž rekonstrukce byla podpořena z fondů Evropské unie, a další atraktivní ceny.

Nyní stačí vyrazit do terénu a fotografovat projekty podpořené z fondů EU, které objevíte ve vašem okolí, nebo při vašich cestách po České republice.

A jak zjistíte, že se opravdu jedná o projekt podpořený z fondů EU? Nápověda je pro vás připravena na webových stránkách soutěže www.vyfotprojekt.cz, na kterých také naleznete více informací o soutěži a kompletní přehled cen.

Vyhlašovatelem a pořadatelem soutěže je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Samostatné oddělení publicity EU. Partnerem je i Eurocentrum Praha.

Autor: Eurocentrum Praha