Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

01.08.2013

Chcete vyhrát kvalitní fotoaparát? Přihlašte se do letní fotografické outěže Vyfoť projekt. Potrvá už jen měsíc...

Účastnící soutěže mají jednoduchý úkol: vyfotografovat a vložit přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže fotografie realizovaných projektů spolufinancovaných z fondů EU.

 

Za pouhý jeden rok se podařilo za přispění Evropské unie realizovat v České republice přes 6000 nových projektů. Nyní máte tedy na výběr již z více než 43 000 realizovaných projektů. Pro inspiraci, jaký projekt podpořený z fondů EU je ve vašem okolí, můžete také navštívit online Mapu projektů na www.mapaprojektu.cz.

 

Soutěží se stejně tak jako minulý rok, v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Vítěze první kategorie vybere odborná porota. Vítězem druhé kategorie, jak už název napovídá, se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Aby však soutěž nebyla úplně stejná, byla v tomto ročníku přidána doplňková soutěžní kategorie Vyfoť se sám, kde společně s vámi musí být vyfotografován i projekt. Šanci vyhrát má skutečně každý, během celé doby trvání soutěže probíhá pravidelné losování o hodnotné ceny. Vylosovaní výherci se mohou těšit digitální fotoaparáty a fotorámečky, programy na úpravu a správu fotografií Zoner Photo Studio, knihy s fotografickou tématikou z vydavatelství Zoner Press nebo předplatné prestižního fotografického časopisu FotoVideo.

 

Více informací o soutěži získáte na webu soutěže www.vyfotprojekt.cz, facebookovém profilu www.facebook.com/vyfotprojekt, kontaktním e-mailu info@vyfotprojekt.cz, bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo v síti informačních kanceláří Eurocenter. Více informací a fondech EU a kompletní seznam projektů a operačních programů z kterých lze čerpat dotace naleznete na www.strukturalni-fondy.cz.

 

Partnerem soutěže jsou regionální Eurocentra a Euroskop.cz.