Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Program INTERREG EUROPE - informační seminář

16.04.2015

Ministerstvo pro místní rozvoj bude 6. května 2015 organizovat Informační seminář pro žadatele o podmínkách 1. výzvy programu INTERREG EUROPE.

Ministerstvo pro místní rozvoj jako národní koordinátor programu INTERREG EUROPE v České republice bude organizovat Informační seminář pro žadatele o podmínkách 1. výzvy programu. Seminář se uskuteční 6. května od 10:00 v Praze. Místo konání semináře bude zveřejněno v nadcházejících dnech a zasláno všem registrovaným účastníkům.

Na seminář se můžete registrovat na tomto odkazu: http://www.strukturalni-fondy.cz/cs/Jak-na-projekt/Vyzvy-a-akce-(1)/INTERREG-EUROPE/Informacni-seminar-k-programu-INTERREG-EUROPE, a to nejpozději do 30.4. 2015.

V rámci semináře bude umožněna individuální konzultace projektových záměrů. Zájemci o individuální konzultace musí zaslat vyplněný tzv. Project Idea Feedback Form na tento email: info@interregeurope.eu. Konzultace budou probíhat v anglickém jazyce a je možné se registrovat do 28.4. 2015. 

Již nyní je možné si prostudovat balíček pro žadatele, obsahující všechny potřebné dokumenty pro ty, kteří plánují předložit projektovou žádost do 1. výzvy programu INTERREG EUROPE. Balíček je ke stažení zde: http://www.interreg4c.eu/interregeurope/callforproposals/.